biuro@pracownia-grochowskich.com ul. Polarna 2e: +48 791 115 547 ul. Zamkowa 5: +48 733 115 596 ul. Ściegiennego 1: +48 608 423 837

Kilka słów o nas

Pragniemy uczynić świat bardziej kolorowym i estetycznym, a nic tak nie wzbogaca otoczenia, jak piękne dekoracje z kwiatów,
barwne bukiety i żywe rośliny doniczkowe.

Pracownia Florystyczna Grochowskich to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy kwiaty cięte, doniczkowe, zajmujemy się przygotowywaniem bukietów na śluby, uroczystości i eventy firmowe, a także wykonujemy projekty i kompozycje kwiatowe na każdą okazję.

Śluby i wesela

Przygotowujemy bukiety i kompozycje kwiatowe na śluby oraz wesela. Oferujemy wiele gotowych propozycji lub możemy stworzyć bukiety indywidualnie według pomysłu Młodej Pary.

Uroczystości

Zajmujemy się przygotowaniem bukietów na uroczystości takie jak: chrzty, bierzmowania, urodziny, jubileusze, a także wiązanek pogrzebowych.

Imprezy i święta

Każda impreza jest inna i nie sposób wymienić tu wszystkich. Przygotujemy bukiety i aranżacje na każdy rodzaj imprezy lub uroczystości, niezależnie od tego, czy jest to wesoła zabawa okolicznościowa, czy poważne święto państwowe.

Obsługa pogrzebów

Kwiaty stanowią ważny element ceremonii pogrzebowej. W naszej ofercie jest tworzenie wiązanek i wieńców dopasowanych do różnych przedziałów cenowych. W ofercie posiadamy również artykuły funeralne: wiązanki, wieńce, stroiki, kompozycje, znicze, wkłady itp.

Na każdą okazję

Kwiaty są idealnym prezentem na każdą okazję, a nawet bez niej. Chcesz powiedzieć komuś „Kocham Cię”, „Przepraszam”, „Dziękuję”? A może chcesz po prostu dodać odpowiedniej oprawy wydarzeniu? Jeśli tak, to z pewnością jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Aranżacje wnętrz

Oprócz przygotowywania kompozycji kwiatowych i bukietów możemy zająć się również aranżacją wnętrz. W tym celu należy skontaktować się z nami i ustalić szczegóły. Każda uroczystość zasługuje na odpowiednią oprawę.

Eventy firmowe

Każda impreza firmowa potrzebuje odpowiedniej oprawy. Nic tak nie dodaje wzniosłości wydarzeniu, jak odpowiednia oprawa florystyczna. Przyjmujemy zamówienia od klientów biznesowych nawet na bardzo duże realizacje.

Serdecznie zapraszamy

W naszej pracowni znajdziecie Państwo ponadto artykuły dekoracyjne, świece, latarnie, wyroby gliniane itp. w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.